logo
Kdo jsme Jaké poskytujeme služby Reference Definice FAQ = často kladené dotazy EnglishČesky
Firemní aktuality
15. listopad 2004

Nyní nám můžete své žádosti a případné dotazy posílat přes kalkulační formulář
Ubytování
Naše firma poskytuje kromě překladatelských služeb i ubytování po celé ČR. Pokud máte zájem o naše ubytovací služby navštivte internetovou adresu www.motylek.comMotylek Conference Services pomáhá podnikům i jednotlivcům v efektivní komunikaci se zahraničními partnery poskytováním vysoce kvalitních překladatelských a tlumočnických služeb. Specializujeme se na kvalitní překlady v mnoha různých oborech, včetně technických dokumentů a na poskytování profesionálního simultánního a konsekutivního (kabinového) tlumočení na konferencích, obchodních schůzkách, prezentacích apod.

Společnost Motylek Conference Services byla založena v roce 1993 a od té doby si vybudovala solidní reputaci díky vysoké kvalitě a konsistentnosti svých služeb jak u obchodních klientů, tak i vládních agentur. Mnozí se stali stabilními dlouhodobými klienty naší společnosti. Prohlédněte si naši sekci Reference, kde zjistíte další podrobnosti o našich posledních úspěšných projektech.

Naším úsilím je vždy zajistit Vaši plnou spokojenost s překladatelskými a tlumočnickými službami. Prohlédněte si Motylek Conference Services sekce Ceník a Cenová kalkulace, pokud byste rádi získali přibližný cenový odhad dle Vašich potřeb, ale berte v úvahu, že se nejedná o konečné ceny a mohou být pozměněny podle velikosti a typu zakázky a podle požadovaného termínu dokončení. Prosím kontaktujte nás kdykoli pomocí e-mailu nebo telefonicky; poskytneme Vám detailní kalkulaci ceny přizpůsobenou Vašim požadavkům.

Kontakt
E-mail:
info@motylek.cz

Pobočky:
Praha
Brno

Prosíme Vás, upřednostňujte metodu komunikace přes e-mail. Veškerá došlá elektronická pošta je vyhodnocována a zpracovávána v krátkých intervalech, takže poslat nám mail nebo kalkulaci Vám možná zabere méně času než telefonát.
| Kdo jsme | Služby | Ceník | Kalkulace | Reference | Definice | FAQ |
Stránky optimalizovány pro rozlišení 800x600 a vyšší. Kompatibilní s prohlížeči IE6,Mozzila5,Opera7. Napiš Webmasterovi